Тиждень безпеки дорожнього руху
В період з 11.05 по15.05 2026р. у Підзвіринецькому ЗДО “Дзвіночок ” проведено Тиждень безпеки дорожнього руху. До проведення залучено колектив закладу, вихованці та їхні батьки. Керівник ЗДО взяла участь у науково- практичному столі на тему: “Безпечна дорога . Організаційні та навчально методичні аспекти з підвищення рівня безпеки дітей та молоді на дорогах”.
З метою навчання дітей безпеки дорожнього руху в ЗДО проведеного відповідні заходи:
– Опрацьовано з дітьми папку -пересувку : Безпека дорожнього руху
– Читання книги С.Цушко “Обережним будь завжди”
– “Абетка маленьких пішоходів”
Проведено заняття на тему: ” Подорож в країну безпеки”, інтегроване заняття для дітей старшої різновікової групи ” Світлофор нам всім моргає , до порядку закликає”
Загадували та розгадували загадки на задану тему.
Спостерігали за транспортом, дотримання правил пішоходами правил дорожнього руху.
Проведено дидактичну гру “На чому люди їздять ?”
Розгляд ілюстрацій світлофора.













Залишити відповідь